Перелiк послуг

 • Міжнародні перевезення

  Міжнародні перевезення

  Команда "Компас ВМ" рада запропонувати Вам високоякісні послуги по міжнародним перевезенням "від дверей до дверей" особистого та офісного майна, предметів мистецтва, музейних цінностей, транспортних засобів, домашніх тварин та інше.

  Наш сервіс включає в собі використання спеціального пакувального матеріалу, митне оформлення, транспортування в будь-яку необхідну Вам точку світу автомобільним, авіаційним, морським, залізничним видами транспорту, та доставку вантажу до місця призначення.

  Починаючи з першого огляду майна у Вашій резиденції чи офісу і закінчуючи доставкою Вашого майна до місця призначення ми ведемо чіткий контроль за якістю послуг у відповідності до міжнародних стандартів перевезень.

 • Перевезення квартир

  Перевезення квартир

  Якщо Ви шукаєте надійного партнера по перевезенню Вашого особистого майна – Ви зробили правильний вибір.

  Згідно Вашого запиту ми запропонуємо Вам відповідні рішення. Наш спеціаліст відвідує Ваше місце проживання безкоштовно і оцінить об’єм Ваших особистих речей та спланує разом з Вами кожний аспект перевезення.

  Переїжджаєте Ви тільки на один поверх вище у Вашому домі чи у самий дальній куточок України, ми пропонуємо таку ж саму якість сервісу. Наша досвідчена та кваліфікована команда буде дбати за повним перевезенням – забезпечить бережливе ставлення до Вашого майна при пакуванні і розпакуванні речей, розбиранні і збиранні Ваших меблів, завантаженню та розвантаженню та при транспортуванні.

 • Перевезення офісів

  Перевезення офісів

  Перевезення офісу, адміністрації компанії чи архіву – особлива робота з точки зору планування та вибору часу. Наш досвід по діловим перевезенням дозволяє нам розуміти необхідність планування та організації кожного аспекту перевезення. Ми перевезли багато компаній і нам зрозумілі потреби корпоративних клієнтів для ефективного перевезення.

  Доручати перевезення Вашого офісу нашій компанії – значить отримати бездоганний сервіс. Ваш бізнес буде перевезено швидко, ефективно та бережно, тому що Ваші співробітники повинні продовжити свою роботу на новому місці без затримок. На етапі планування перевезення наші спеціалісти нададуть відповідну консультацію та розроблять детальний план, який задовольнить Ваші потреби.

 • Пакувальні послуги

  Пакувальні послуги

  Ми раді запропонувати Вам якісні послуги пакування, які є важливим аспектом для успішного проведення вантажно-розвантажувальних операцій та при транспортуванні. Наша компанія використовує високоякісний пакувальний матеріал, спеціально розроблений, як для місцевих, так і для міжнародних перевезень особистих речей і офісного майна.

  Наш спеціаліст обговорить з Вами всі деталі нашого пакувального матеріалу, щоб запланувати відповідний пакувальний сервіс, згідно до Ваших потреб.

 • Митні послуги

  Митні послуги

  Компанія "Компас ВМ" – спеціаліст по проведенню митних процедур (включаючи отримання необхідних дозволів) для особистих речей, транспортних засобів, офісного майна та предметів мистецтв.

 • Складські послуги

  Складські послуги

  Склад компанії має зручне розташування та легкодоступний у користуванні. Ми маємо відповідні площу та умови для дбайливого ставлення та забезпечення надійного збереження майна наших клієнтів.

 • Зберігання архіву

  Зберігання архіву

  Компанія "Компас ВМ" допоможе Вам звільнити місце для Вашого бізнесу. Ми пропонуємо Вам високоякісний сервіс по зберіганню Вашого архіву – документів, файлів, канцелярії, а також компьютерної техніки та офісних меблів. Ваш архів пройде інвентаризацію та маркування перед тим, як поступити до місця зберігання. Ми надаємо вільний доступ до складу для Вашого спеціаліста по архіву.

 • Перевезення предметів мистецтва

  Перевезення предметів мистецтва

  Одна з основних спеціалізацій компанії – надання сервісу для перевезення та зберігання предметів мистецтва та музейних цінностей. Наш досвідчений штат організує упаковку та транспортування Вашій колекції з професійною турботою та необхідною увагою.

 • Перевезення домашніх тварин

  Перевезення домашніх тварин

  Якщо Ви плануєте ввезти в Україну чи вивезти за її межі Вашу домашню тварину, то ми допоможемо Вам організувати це перевезення (включаючи оформлення міжнародного ветеринарного сертифікату), щоб швидко, надійно та безпечно доставити Вашу тварину до пункту призначення.

 • Організація переїзду

  Організація переїзду

  Компанія "Компас ВМ" сприяє організації переїзду в Україну (тимчасово або на постійне місце проживання), включаючи огляд міста/країни, пошук та вибір готелів, резиденцій, шкіл, клубів, тощо, в країні прибування. Переїзд в іноземну країну не завжди легка справа, та ми можемо підтримати Вас в багатьох аспектах, в яких Ви маєте потребу.

 • Страхування

  Страхування

  Компанія "Компас ВМ" буде рада допомогти Вам в оформленні страхового полісу, щоб захистити Ваше майно та покрити витрати у випадку несподіваного інциденту під час перевезення, відповідно до умов страхування і заявленої вартості речей.

 • Додаткові послуги

  Додаткові послуги

  У випадку, якщо Вам знадобиться під час пакування, розпакування чи доставці Вашого майна послуги майстра, то ми зможемо запропонувати Вам послуги по збиранню меблів, установлення та підключення електрообладнання, сантехнічні роботи, тощо.

Контактна iнформацiя

Контактна iнформацiя

ТОВ "Компас ВМ"

вул. Предславинська, 35, корп. 21, оф. 300

03150 Київ, Україна

Тел.: +380 73 7776688, +380 50 6184871